Kniha Citlivost jako výhoda - Jak proměnit svou citlivost v sílu

Autor: Kathrin Sohst

Anotace vydavatele: Svými smysly, tedy zrakem, čichem, chutí, sluchem a hmatem, neustále přijímáme spoustu informací. Téměř čtvrtina lidí vnímá vnější i vnitřní podněty intenzivněji, jsou nadprůměrně citliví a často si už od dětství připadají "tak nějak jiní".


Co to znamená, když jste vysoce citliví, co s tím dělat a jak lze citlivost vnímat jako silnou stránku? O tom empaticky a se znalostí věci píše autorka této knihy, plné inspirujících příkladů a autentických příběhů. Poskytne vám praktické rady, které vám dodají sílu a naučí vás zacházet s vysokou citlivostí ve všech oblastech života, od zdraví přes rodinu až po práci a volný čas. Poznáte nejen lépe sami sebe, ale i způsob, jak být citliví a silní zároveň a cítit se přitom šťastně a spokojeně.


Autorka krok za krokem odhaluje jedinečný vzorec, s nímž proměníte svou citlivost v sílu, a nabízí senzitivním lidem konkrétní "posilovače". V jejich rámci jsou zmíněny psychologické metody jako např. meditace všímavosti, koučink a terapie, jóga, vztah k přírodě a zvířatům či vhodná strava.


PROMĚŇTE SVOU CITLIVOST V SÍLU!"Velice užitečné. Konečně chápu svou ženu a některé své zaměstnance! Tato kniha pomůže nejen citlivým lidem, ale i lidem z jejich okolí."
Bodo JANSSEN, ředitel Upstalsboom Hotel


Upoutávka na knihu: https://www.youtube.com/watch?v=sqiRuM7h4Wk

Počet stran: 256
Rozměr:
167×240
ISBN:
978-80-271-0049-1
Nakladatelství:
Grada, www.grada.cz

Více informací o knize včetně ukázky z knihy naleznete na stránce vydavatele zde: https://www.grada.cz/citlivost-jako-vyhoda-9161