WEBOVÉ STRÁNKY o hypersenzitivitě

https://hypersenzitivita.webnode.cz
Rozcestník ohledně hypersenzitivity. Jediné stránky v češtině, které se hypersenzitivitě neboli vysoké citlivosti komplexně věnují. 

Hypersenzitivní SKUPINY NA FACEBOOKIU

Hypersenzitivní lidé - základní skupina
https://www.facebook.com/groups/1867921186797732
Tato skupina slouží k vzájemné podpoře HSP, k diskuzi, poskytování praktických a podpůrných informací a doporučení k usnadnění života HSP.

Hypersenzitivní děti
https://www.facebook.com/groups/1632805746735385 
Tato skupina je vytvořena za účelem podpory rodičů vysoce citlivých dětí. Vysoce citlivé děti mají specificky vyvinutou nervovou soustavu, díky čemuž bývají velmi vnímavé vůči podnětům přicházejícím zvenku i zevnitř. Důsledkem toho mohou být na první pohled nepřiměřené reakce a způsob chování, který je nečitelný. Velmi často do skupiny hypersenzitivních dětí patří děti, kterým je diagnostikováno ADHD.

Hypersenzitivní lidé - terapie, kurzy
https://www.facebook.com/groups/195442444277641
Tato skupina je určena vysoce citlivým lidem (HSP), kteří by rádi získali terapeutickou podporu, nebo navštívili nějaký kurz. Je také pro všechny HSP terapeuty, kteří zde mohou nabízet své služby. Pořád ale je důležité, aby byla zachována vzájemná úcta, respekt a pochopení.

Hypersenzitivní lidé - duchovní bytosti
https://www.facebook.com/groups/818537741653121
Tato skupina je vytvořená jako diskusní prostor pro vysoce citlivé lidi (HSP), které zajímá práce s energií, zajímají se o podstatu bytí, astrální cestování, alternativní léčení, atp.

Vysoko citliví ľudia / Vysoce citliví lidé ~ HSP~ SK / CZ
https://www.facebook.com/groups/1722761401371150
Skupina pre vysoko citlivých ľudí. Miesto kde si môžu navzájom vymieňať zážitky, skúsenosti a rady ohľadom daru vysokej citlivosti. Tipy na knižky o vysokej citlivosti. Miesto, kde by sa vysoko citliví ľudia mohli navzájom podporovať a (s)kontaktovať s inými hypersenzitívnymi ľuďmi.

Vysoce senzitivní lidé
https://www.facebook.com/groups/1722761401371150
Cílem této stránky je informovat o tom, kdo jsou vysoce senzitivní lidé. Jaké mají dary a přednosti a s jakými potížemi se potýkají.

Hypersenzitivita.com

https://www.facebook.com/Hypersenzitivitacom-1943719979235042
 
Doplňková facebooková skupina pro ty, co nechtějí přijít o novinky, uveřejňované na této stránce, která funguje jako rozcestník pro všechny, které zajímá hypersenzitivita - vysoká citlivost. (https://hypersenzitivita.webnode.cz).

S citem ven - alenawehle.cz
https://www.facebook.com/alenawehle
Citlivý blog s informacemi o hypersensitivitě (HSP) a příběhy, jak se s takovým darem žije.
Najdete tady praktické tipy, jak se svou citlivostí seznámit své okolí a tipy na místa v přírodě, kde zažijete skutečné duševní lázně.


VIDEA o hypersenzitivitě, vysoké čili zvýšené citlivosti a příbuzných tématech

BLOGY o tom, jak se žije s hypersenzitivitou


ODKAZY NA ČLÁNKY o hypersenzitivitě

Nejvíce si cením článků, ve kterých je poznat osobní zkušenost autora, který článek psal. Pevně věřím, že i v českém prostředí bude článků s osobními zkušenostmi a poznatky hypersenzitivních - vysoce citlivých lidí přibývat.

Jakožto vysoce senzitivní osoba ale ne vždy souhlasím s informacemi, které se v některých článcích nacházejí. Mějte prosím na paměti, že ne všechny informace se vztahují ke každému, kdo je hypersenzitivní!!

UPOZORNĚNÍ!! Některé články jsou pouze výpisem z dostupných knih nebo jen opakují to, co se píše jinde. Protože však jde v těchto článcích o poměrně ucelené informace nebo solidně vypsaný souhrn, případně zajímavý pohled na toto téma, uvádím je zde také. Tyto články jsou uvedené až ke konci výše uvedeného seznamu.

Poslední datum aktualizace: 27.2.2018